Газовий котел BAXI LUNA Platinum 1.32 GA 32 кВт
Високоефективний одноконтурний конденсаційний газовий опалювальний котел із закритою камерою згоряння, знімною панеллю управління та функціями програматора. Відрізняється значною тепловою потужністю (32 кВт) та підвищеним ККД. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для організації опалення котеджів, офісних, комерційних чи комунально-побутових приміщень площею до 240 кв.
Є безпечним і ефективним рішенням з турбованою камерою згоряння, що радикально спрощує облаштування димоходу і уможливлює встановлення в житлових зонах. Порівняно з одноконтурними апаратами традиційної конструкції, котел BAXI LUNA Platinum 1.32 GA показує набагато кращу енергоефективність, що за однакової теплової потужності забезпечує економію 6-8% газу. Такий позитивний ефект досягається за рахунок додаткового охолодження продуктів згоряння, що дозволяє використовувати приховану теплоту конденсації водяної пари, що присутня в гарячих димових газах. Довговічний теплообмінник виготовлений з високолегованої хром-нікель-молібденової сталі AISI 316L, а керований пальник з коефіцієнтом модуляції 1:10 гарантує стабільну роботу з мінімальною кількістю циклів запуск-зупинка. Виносна панель керування може використовуватись як кімнатний термостат.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BAXI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BAXI.
Купити BAXI LUNA Platinum 1.32 GA 32 кВт
Усі ціни 6 →Газовий котел Baxi LUNA PLATINUM 1.32+ GA | 60 430 грн. |
Газовий котел Baxi LUNA PLATINUM 1.32+ GA | 61 430 грн. |
Газовий котел Baxi LUNA PLATINUM 1.32+ GA | 61 480 грн. |
Газовий котел Baxi LUNA PLATINUM 1.32+GA 7219691 | 61 780 грн. |
Газовий конденсаційний котел BAXI LUNA Platinum+ 1.32 | 63 538 грн. |
Газовий конденсаційний котел BAXI LUNA Platinum+ 1.32 | 63 538 грн. |
Модификації BAXI LUNA Platinum 1.32 GA
Ціни на BAXI LUNA Platinum 1.32 GA |
---|---|---|---|---|
BAXI LUNA Platinum 1.24 GA 24 кВт | від 58 131 грн. | 3 пропозиції | ||
BAXI LUNA Platinum 1.32 GA 32 кВт | від 60 430 грн. | 6 пропозицій |