Парктронік Baxster PS-818-11
Baxster PS-818-11 |
|
Модель може мати чорний або білий колір датчиків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Baxster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Baxster.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Baxster PS-818-11
Усі ціни 20 →Baxster PS-818-11 Black | 1 440 грн. |
Парктронік Baxster PS-818-11 silver | 1 135 грн. |
Парктроник BAXSTER PS-818-11 черный | 1 274 грн. |
Парктроник BAXSTER PS-818-11 черный 23087-car | 1 340 грн. |
Парктронік BAXSTER PS-818-11 білий | 1 499 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →