Литий диск BBS CH-R 9,5x19/5x120 ET30 DIA82
Відео 13Фото 12 | від 32 611 до 32 699 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):82 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації BBS CH-R 62
Характеристики
BBS CH-R 9,5x19/5x120 ET30 DIA82 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BBS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BBS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити BBS CH-R 9,5x19/5x120 ET30 DIA82
BBS CH-R (9.5J x 19 5x120 ET30 DIA82.1) satin На замовлення з Європи. | 32 699 грн. |
BBS CH-R (9.5J x 19 5x120 ET30 DIA82.1) Brilliant Silver На замовлення з Є | 32 611 грн. |
BBS CH-R (9.5J x 19 5x120 ET30 DIA82.1) Satin Black На замовлення з Європи | 32 611 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі