Варильна поверхня Beko HDCC 32200 чорний
Фото 3 |
Beko HDCC 32200 |
|
Компактна вбудована двоконфорочна варильна поверхня з нагрівачами типу Hi-Light, елегантною накладкою-рамкою з якісної нержавіючої сталі, індикатором включення і надійним електромеханічним управлінням. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2010 року, призначений для побутового використання. Варильна поверхня Beko HDCC 32200 має скромні габарити (29х51 см), завдяки яким підійде для установки в малогабаритних кухнях з компактними стільницями або у відкритих кухонних зонах квартир-студій.
Розвиває теплову потужність до 2,9 кВт, може підключатися до побутової однофазної електромережі і обслуговувати типові побутові потреби невеликої сім'ї чисельністю 1-3 людини. Нагрівальні елементи типу Hi-Light мають невелику теплову інерцію і забезпечують хорошу тепловіддачу, гарантуючи гідну динаміку підігріву, порівнянну з тією, що досягається на газових конфорках. Міцна і стійка до утворення подряпин склокераміка має преміальний зовнішній вигляд, легко вписується в оформлення сучасних кухонних інтер'єрів. Максимальна потужність конфорок становить 1,2 і 1,7 кВт при діаметрі 14 і 18 см.цього цілком достатньо як для оперативного кип'ятіння води, так і для інтенсивного обсмажування. Поворотні ручки регуляторів дозволяють вибрати будь-яку з 6 ступенів потужності.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beko.
Купити Beko HDCC 32200 чорний
Усі ціни 79 →Beko Beko HDCC 32200 X | 4 799 грн. |
Варильна поверхня Beko HDCC32200X | 3 510 грн. |
BEKO HDCC 32200 X | 4 257 грн. |
Вбудовувана електрична поверхня Beko HDCC32200X | 4 799 грн. |
Варильна поверхня Beko Hdcc 32200 X | 3 929 грн. |