Штатив Benro IS05
Відео 7Фото 7 |
Benro IS05 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benro.
Купити Benro IS05
Усі ціни 7 →Benro цифровий IS05 | 3 616 грн. |
Benro цифровой IS05 | 3 481 грн. |
Штатив Benro IS05 з палицею для Селфі | 3 200 грн. |
Штатив Benro iSmart IS05 (чорний) | 3 990 грн. |
Benro IS05 | 3 390 грн. |
Штатив Benro IS05 с палкой для селфи | 3 393 грн. |
Штатив цифровий Benro IS05 | 4 200 грн. |
Штативами Benro охоче користуються як ентузіасти, так і справжні фотопрофі. Візьмемо, приміром, модель IS05, яка стане у пригоді при вирішенні досить широкого кола завдань.
Трансформер
У складеному вигляді штатив має довжину менш як 27 см. Він спокійно поміститься в рюкзак і займе мінімум місця в арсеналі похідної фототехніки. Виготовляється трипод з міцного алюмінієвого сплаву, а важить всього 900 г з невеликим «хвостиком». До того ж «голова» штатива витримує навантаження до 4 кг. З підлогового стану Benro IS05 легко трансформується в монопод для селфі, відкидаючи за непотрібністю ніжки. У такому режимі навантаження не повинно перевищувати 2 кг.
Перепад висот
Ноги моделі мають по п'ять висувних секцій, які фіксуються поворотом гумових наконечників. Ще чотири додаткових положення для регулювання по висоті передбачені в центральній штанзі, оснащеній спеціальним гачком для обтяжувача. Як результат, регулювання положення камери над рівнем підлоги можливе в широкому діапазоні висот від 29 до 151 см. Для предметної і макрозйомки в штативі передбачили переворот головної штанги.
Оптимальний баланс
Штатив обладнаний кульовою головкою з вбудованим бульбашковим рівнем. Сама площадка для камери швидкознімна. Фіксація регулювання нахилу «голови» і панорамування здійснюється за допомогою зручної ручки фіксатора. Для зручності знімання панорам біля основи головки нанесена градуйована шкала. Benro IS05 забезпечує високий рівень стабільності практично на будь-якій поверхні, дає широкі можливості для розміщення камери та зібраний з якісних матеріалів, чого й чекаєш від добре збалансованого штатива.