Сковорідка Berlinger Haus Forest BH-1194 30 см
Фото 4 |
Berlinger Haus Forest BH-1194 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Forest BH-1194 30 см
Berlinger Haus BH-1194-N | 1 381 грн. |
Сковорода 30 см Forest Line Berlinger Haus BH-1194-N | 1 514 грн. |
Сковорода 30 см Forest Line Berlinger Haus BH-1194-N | 1 817 грн. |
Сковорода 30 см Forest Line Berlinger Haus BH-1194-N | 1 438 грн. |
Сковорода 30 см Forest Line Berlinger Haus BH-1194-N | 1 462 грн. |
Модификації Berlinger Haus Forest BH-1194
Ціни на Berlinger Haus Forest BH-1194 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Forest BH-1190 20 см | від 579 грн. | 5 пропозицій | ||
Berlinger Haus Forest BH-1191 24 см | від 663 грн. | 11 пропозицій | ||
Berlinger Haus Forest BH-1192 26 см | від 1 075 грн. | 11 пропозицій | ||
Berlinger Haus Forest BH-1193 28 см | від 956 грн. | 15 пропозицій | ||
Berlinger Haus Forest BH-1194 30 см | від 1 381 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →