Навушники
Beyerdynamic T1
Відео 30 |
Beyerdynamic T1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beyerdynamic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beyerdynamic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beyerdynamic T1
Усі ціни 26 →Навушники Beyerdynamic T1 the 3nd generation | 49 842 грн. |
Наушники Beyerdynamic T1 the 3nd Generation (287022) | 46 433 грн. |
Beyerdynamic Beyerdynamic T1 3rd Generation | 49 842 грн. |
Навушники Beyerdynamic T1 the 3nd Generation (287022) | 47 324 грн. |
Навушники Beyerdynamic T1 the 3nd Generation (287022) 287022 | 49 842 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості навушників Beyerdynamic T1:
- Коефіцієнт спотворень < 0.05%
- Діаметр мембрани: 50 мм
- Максимальний рівень звукового тиску 126 дБ
- Максимальна потужність: 300 мВт
- Чашки навушників складаються і можуть обертатися на 90° по горизонталі і на 360° по вертикалі. Модель має моно/стерео перемикач.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →