Акустична система BIG JB15L
BIG JB15L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BIG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BIG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BIG JB15L
Акустична система JB15L300W8Ohm | 6 750 грн. |
Пасивна акустична система BIG JB15L500W8Ohm | 9 729 грн. |
Пасивна акустична система BIG JB15L500W4Ohm | 9 729 грн. |
Пасивна акустична система BIG JB15L300W8Ohm | 7 830 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →