Кухонна мийка Blanco Andano 500-IF 518315 540x440
Фото 8 |
Blanco Andano 500-IF 518315 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Andano 500-IF 518315 540x440
Усі ціни 20 →Blanco ANDANO 500-IF нерж.сталь поліров. 522965 | 16 050 грн. |
Мийка Blanco ANDANO 500-IF 522965 | 13 590 грн. |
Blanco ANDANO 500-IF | 13 512 грн. |
BLANCO ANDANO 500-IF нержавеющая сталь (522965) | 13 636 грн. |
BLANCO ANDANO 500-IF (522965) | 14 011 грн. |
ще 15 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонної мийки Blanco Andano 500-IF:
- Модель Andano 500-IF (арт. 518315) без клапана-автомата
Модификації Blanco Andano 500-IF 518315
Ціни на Blanco Andano 500-IF 518315 |
---|---|---|---|---|
Blanco Andano 340-IF 518307 380x440 | від 10 891 грн. | 13 пропозицій | ||
Blanco Andano 400-IF 518311 440x440 | від 10 490 грн. | 5 пропозицій | ||
Blanco Andano 450-IF 519375 490x440 | від 12 586 грн. | 6 пропозицій | ||
Blanco Andano 500-IF 518315 540x440 | від 12 840 грн. | 20 пропозицій | ||
Blanco Andano 700-IF 518616 740x440 | від 14 390 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →