Витяжний вентилятор Blauberg Deco 100
від 1 878 до 3 506 грн. Порівняти ціни 10 →Розмір:104 мм Продуктивність:105 м³/год Шум:37 дБ Функції:автожалюзі |
Модифікації Blauberg Deco 4
Характеристики
Blauberg Deco 100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blauberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blauberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модифікації моделі:
- Модель Deco 100 — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель Deco 100 T — має таймер вимкнення
Де купити Blauberg Deco 100
Сортувати
Blauberg Blauberg Deco 100 V0687861811 | 1 977 грн. |
Вентилятор Blauberg Deco 100 | 1 977 грн. |
Вытяжной вентилятор BLAUBERG Deco 100 | 1 977 грн. |
Blauberg Декоративный вентилятор BLAUBERG Deco 100 200110204000 | 1 977 грн. |
Витяжний вентилятор BLAUBERG Deco 100 | 1 878 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо