Литий диск Borbet BS5 7,5x17/5x112 ET35 DIA72,6
Фото 3 | від 6 776 до 7 417 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Borbet BS5 44
Характеристики
Borbet BS5 7,5x17/5x112 ET35 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet BS5 7,5x17/5x112 ET35 DIA72,6
Сортувати
Диски Borbet BS5 7,5x17 5x112 ET35 DIA72,6 (brilliant silver) | 7 198 грн. |
Диски Borbet BS5 7,5x17 5x112 ET35 DIA72,6 (metal grey) (1000852671) | 6 776 грн. |
Диски Borbet BS5 7,5x17 5x112 ET35 DIA72,6 (metal grey) | 7 198 грн. |
Диски Borbet BS5 7,5x17 5x112 ET35 DIA72,6 (matt black) | 7 285 грн. |
Диски Borbet BS5 7,5x17 5x112 ET35 DIA72,6 (black polished) | 7 417 грн. |
Закрити
Схожі