Литий диск Borbet CW3 9x21/5x114,3 ET30 DIA60,1
Фото 12 | від 15 783 до 21 107 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації Borbet CW3 198
Характеристики
Borbet CW3 9x21/5x114,3 ET30 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CW3 9x21/5x114,3 ET30 DIA60,1
Сортувати
Borbet CW3 Black Glossy (R21 W9.0 PCD5x114.3 ET30 DIA60.1) | 16 899 грн. |
Borbet CW3 (9J x 21 5x114.3 ET30 DIA60.1) Sterling Silver На замовлення з | 17 428 грн. |
Borbet CW3 W9.0 R21 PCD5x114.3 ET30 DIA60.1 BG | 21 107 грн. |
Диски Borbet CW3 9x21 5x114,3 ET30 DIA60,1 (gloss black) (1001274931) | 15 783 грн. |
Диски Borbet CW3 sterling silver R21 W9 PCD5x114,3 ET30 DIA60,1 ID32661 | 17 011 грн. |
Диски Borbet CW3 black glossy R21 W9 PCD5x114,3 ET30 DIA60,1 ID32747 | 17 997 грн. |
Закрити
Схожі