Литий диск Borbet CWE 8,5x18/5x114,3 ET35 DIA64,1
Відео 1Фото 14 | від 12 147 до 17 526 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):64.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Borbet CWE 114
Характеристики
Borbet CWE 8,5x18/5x114,3 ET35 DIA64,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CWE 8,5x18/5x114,3 ET35 DIA64,1
Сортувати
Borbet CWE Black Matt (R18 W8.5 PCD5x114.3 ET35 DIA64.1) | 13 099 грн. |
Borbet CWE (8.5J x 18 5x114.3 ET35 DIA64.1) BM На замовлення з Європи. | 16 376 грн. |
Borbet CWE W8.5 R18 PCD5x114.3 ET35 DIA64.1 BM | 17 526 грн. |
Диски Borbet CWE 8,5x18 5x114,3 ET35 DIA64,1 (matt black) (1001163293) | 12 147 грн. |
Borbet CWE (8.5J x 18 5x114.3 ET35 DIA64.1) Black Matt На замовлення з Євр | 14 328 грн. |
Диски Borbet CWE black matt R18 W8,5 PCD5x114,3 ET35 DIA64,1 ID32172 | 13 969 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі