Литий диск Borbet DY 8x18/5x112 ET30 DIA66,5
Фото 10 | від 11 370 до 13 553 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.5 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації Borbet DY 12
Характеристики
Borbet DY 8x18/5x112 ET30 DIA66,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet DY 8x18/5x112 ET30 DIA66,5
Сортувати
Borbet DY (R18 W8.0 PCD5x112 ET30 DIA66.5) DGPM | 12 672 грн. |
Borbet DY 8x18 5x112 ET30 DIA66.5 DGPM | 11 370 грн. |
BORBET Легковой диск BORBET DY Dark Grey Polished Matt R18 W8 PCD5x112 ET3 | 13 161 грн. |
Borbet Borbet DY 8x18 5x112 ET30 DIA66.5 DGPM | 11 780 грн. |
Borbet DY 8x18 5x112 ET30 DIA66.5 DGPM | 12 950 грн. |
Диск Borbet DY 8x18 5x112 ET30 DIA66.5 DGPM | 13 553 грн. |
Закрити
Схожі