Литий диск Borbet XRT 9x18/5x112 ET21 DIA66,6
Відео 6Фото 26 | від 6 552 до 11 189 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):21 мм |
Модифікації Borbet XRT 74
Характеристики
Borbet XRT 9x18/5x112 ET21 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet XRT 9x18/5x112 ET21 DIA66,6
Сортувати
Borbet XRT R18 W9 PCD5x112 ET21 DIA66.6 Gloss Black | 11 189 грн. |
Borbet XRT R18 W9 PCD5x112 ET21 DIA66.6 Silver rim397Borbet | 6 552 грн. |
Borbet XRT R18 W9 PCD5x112 ET21 DIA66.6 Silver | 6 773 грн. |
Borbet XRT R18 W9 PCD5x112 ET21 DIA66.6 Brilliant Silver | 11 087 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі