Зарядний пристрій Bosch C1 (018999901M)
Відео 5Фото 5 |
Bosch C1 |
|
Інтелектуальний імпульсний зарядник для акумуляторів з напругою 12 В. За допомогою пристрою можна заряджати традиційні свинцево-кислотні батареї, гелеві та EFB акумулятори. Девайс оснащений вбудованим мікропроцесором, який аналізує стан акумуляторної батареї і при необхідності автоматично перемикається на спеціальний імпульсний режим роботи, що відновлює. Такий включається при просіданнях напруги в акумуляторі нижче 10.5 (але не менше 4.5 В).
Призначається Bosch C1 для заряджання батарей ємністю від 5 до 120 Агод. При цьому максимальний зарядний струм становить 3.5 А. У пристрої реалізовані системи захисту від зміни полярностей та перезарядки, також девайс обладнали світлодіодними індикаторами роботи на лицьовій панелі корпусу. У комплекті із зарядником поставляються дроти із затискачами типу «крокодили» загальною довжиною близько 2 м. Модель примітна високою надійністю, невибагливістю в експлуатації та якісним складанням. На додаток пристрій порадує пило- та вологозахистом корпусу за стандартом IP65.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch C1
Усі ціни 21 →Зарядное устройство C1 (12v) (для аккумуляторов емкостью до 120 Ah) 3.5A V | 1 857 грн. |
Зарядний пристрій Bosch C1 12В, 5–120A/год, автомат (BO018999901M) BO01899 | 2 018 грн. |
Зарядний пристрій BOSCH для акумулятора, C-1 ДЛЯ АКБ (EFB, GEL) 12V: 5AH-1 | 1 533 грн. |
BOSCH 018999901M | 1 557 грн. |
Зарядний пристрій Bosch C1, 12V, 5-120 A·год (0 189 999 01M) | 1 659 грн. |
- В комплект входить настінне кріплення