Тепловий насос Bosch Compress 7000i AW 9B 9 кВт
Bosch Compress 7000i AW 9B 9 кВт |
|
управління зі смартфона
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bosch Compress 7000i AW 9B
Ціни на Bosch Compress 7000i AW 9B |
---|---|---|---|---|
Bosch Compress 7000i AW 7B 7 кВт | від 343 938 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch Compress 7000i AW 9B 9 кВт | від 359 320 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch Compress 7000i AW 13B 13 кВт | від 433 662 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch Compress 7000i AW 17B 17 кВт | від 453 000 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →