Пірометр Bosch GIS 1000 C Professional 0601083300
Відео 10Фото 9 |
Bosch GIS 1000 C Professional 0601083300 без Кейс (сумка)Кейс (сумка) |
|
Вбудована камера для зберігання результатів вимірювання на зображення (графічний файл .jpg)
У комплектації моделі 0601083300 відсутня кейс, але є батарейки; а в комплектації моделі 0601083301 є кейс, але немає батарейок
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GIS 1000 C Professional 0601083300
Усі ціни 18 →Термодетектор Bosch GIS 1000 C Professional 0601083300 | 15 495 грн. |
Термодетектор Bosch Professional GIS 1000 C 0601083300 | 19 439 грн. |
Детектор температуры Bosch GIS 1000C (0601083300) | 19 439 грн. |
Термодетектор Bosch GIS 1000 C Professional 0601083300 | 19 439 грн. |
Термометр Bosch Gis 1000 C (0601083300) | 19 440 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GIS 1000 C Professional 0601083300
Ціни на Bosch GIS 1000 C Professional 0601083300 |
---|---|---|---|---|
Bosch GIS 1000 C Professional 0601083300 | від 15 495 грн. | 18 пропозицій | ||
Bosch GIS 1000 C Professional 0601083301 | від 16 134 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →