Штроборез Bosch GNF 65 A Professional 0601368708
Відео 2Фото 3 |
Bosch GNF 65 A Professional 0601368708 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GNF 65 A Professional 0601368708
Усі ціни 6 →Борозник (штроборіз) Bosch GNF 65 A 0601368708 | 50 509 грн. |
Бороздодел Bosch Professional GNF 65 A 0601368708 | 50 509 грн. |
Штроборіз Bosch GNF 65 A Professional 0601368708 | 50 509 грн. |
Штроборез BOSCH GNF 65 A Professional 0601368708 | 50 509 грн. |
Bosch GNF 65 A Professional 0601368708 | 40 560 грн. |
Bosch GNF 65 A Professional 0601368708 | 41 574 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →