Дриль-шурупокрут Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8302
Відео 2Фото 9 |
Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8302 акк. 1 шт 2 Агод , кейсакк. 2 шт 1.5 Агод , кейсакк. 2 шт 2 Агод , кейсакк. 2 шт 2 Агод , сумкаакк. відсутній, без кейса |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8302
Усі ціни 6 →Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Bosch Professional GSB 180-LI, без | 3 099 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch GSB 180-LI Professional, без акб 0601 | 3 099 грн. |
Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Bosch GSB 180-LI Professional без | 3 099 грн. |
BOSCH GSB 180-LI | 6 900 грн. |
Ударний шуруповерт Bosch GSB 180-LI (2 Ач) | 6 900 грн. |
Шуруповерт ударний BOSCH GSB 180-LI 2 x 2,0 Ah | 5 953 грн. |
0 1 1 3 |
Шуроповерт справляється зі всіма своїми завданнями, чудово лежить у руці, все що треба він виконую, має три режими - 1 режим - удар, 2 режими - свердіння і 3 режими - закручування шурупів, всі три режими мають своє положення на перемекачеві. має швидкий доступ до щіток. Для всіх цілей чки я планував, він справився. РЕОМЕНДУЮ. Понравилось що працює добре, має чітке перемикання режимів та тріскотки. Патрон на 13 мм, має замок патрон. Не виявив Андрій Очеретяний: користуюся Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8309 більше року |
Потужний підходить для цілей не тільки як шурупокрут, а й як дриль потужності вистачає! Комплектація потужна! Якість на висоті! Макс. потужність Немає Николай: користуюся Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8307 кілька місяців |
Хорошая дрель-шуруповерт, за качество говорит само название Bosch, мне она нравится своей многофункциональностью, небольшие габариты, делают ее очень удобной в использовании, а емкости двух аккумуляторов хватает для выполнения довольно большого объема работы. Удобная, многофункциональная ничего користуюся Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8301 кілька місяців |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Артикул 06019F8302 - поставляється без акумулятора, зарядного пристрою і кейса
- Артикул 06019F8301 - в комплекті 1 акумулятор (1.5 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 06019F8300 / 06019F8320 - в комплекті 2 акумулятора (1.5 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 06019F830D - в комплекті 2 акумулятора (1.5 Агод), зарядний пристрій, кейс, Набір біт (24 шт) і Магнітний тримач
- Артикул 06019F8307 / 06019F8323 - в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 06019F8308 - в комплекті 2 акумулятора( 2 Агод), зарядний пристрій, кейс і набір біт / свердел (23 шт)
Модификації Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8302
Ціни на Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8302 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8309 | від 4 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8300 | від 5 599 грн. | 5 пропозицій | ||
Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8307 | від 5 199 грн. | 42 пропозиції | ||
Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8305 | від 5 799 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSB 180-LI Professional 06019F8302 | від 3 099 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →