Шурупокрут Bosch GDR 12V-105 Professional 06019A6901
Відео 4Фото 3 |
Bosch GDR 12V-105 Professional 06019A6901 акк. 2 шт 2 Агод акк. відсутній |
|
Ультракомпактний багатофункціональний шурупокрут з підтримкою ударного режиму і акумуляторним живленням. Являє собою одну з найбільш малогабаритних моделей подібних пристроїв з піковим значенням крутного моменту (до 105 Нм). Довжина корпусу пристрою (без оснащення) становить всього 137 мм, що робить його відмінним вибором для роботи у важкодоступних місцях. Вбудована автоматична кругова підсвічування допоможе зорієнтуватися і виконати всі необхідні операції в умовах слабкої освітленості.
Позиціонується як модель середньої цінової категорії, призначена для активного професійного та промислового застосування. Впорається з загортанням/відверненням різьбових з'єднань на болтах/гайках розміром від М4 до М12, а також вкручування/викручування глухарів і анкер-шурупів. Для установки змінних гайкових головок або біт ударний шурупокрут Bosch GDR 12V-105 Professional 06019A6901 оснащений патроном-шестигранником з посадковим розміром 1/4". Є зручний перемикач реверса і ефективний гальмо двигуна. Для живлення інструменту необхідні акумулятори Bosch GBA з напругою 10,8/12В, які купуються окремо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GDR 12V-105 Professional 06019A6901
Усі ціни 20 →Аккумуляторный ударный гайковерт Bosch GDR 12V-105 06019A6901 | 4 799 грн. |
Акумуляторний ударний гайкокрут Bosch GDR 12V-105 Professional Solo 06019A | 5 721 грн. |
Гайковерт ударный аккумуляторный Bosch Professional GDR 12V-105 без акб и | 5 721 грн. |
Акумуляторний ударний гайковерт Bosch GDR 12V-105 (12 В, без АКБ) (06019A6 | 5 721 грн. |
Акумуляторний ударний гайкокрут Bosch GDR 12V-105 Professional, без акб 06 | 5 721 грн. |
Приємний та потужний апарат. Невеликий, компактний, є підсвічування, акумулятор просто звір, працювати можна довго без зупинки. Зручно працювати, піднявши інструмент над головою або якщо потрібно підібратися у важкодоступне місце. Потужність, компактний розмір Не знайшов Антоха Рассоха: користуюся Bosch GDR 12V-105 Professional 06019A6901 більше року |
Доопрацював запасні акумулятори від Dremel. Купив до нього спеціальні біти. Легко працювати, практично без натиску Не можна вимкнути підсвічування. Одна швидкість?!? (Не знаю куди віднести) Yuriu Klimenko: користуюся Bosch GDR 12V-105 Professional 06019A6901 менше місяця |
Модификації Bosch GDR 12V-105 Professional 06019A6901
Ціни на Bosch GDR 12V-105 Professional 06019A6901 |
---|---|---|---|---|
Bosch GDR 12V-105 Professional 06019A6977 | від 9 840 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GDR 12V-105 Professional 06019A6901 | від 4 799 грн. | 20 пропозицій |