Шліфувальна машина Bosch PSS 200 AC 0603340120
Відео 3Фото 6 |
Bosch PSS 200 AC 0603340120 200 Вт250 Вт регулятор обертів |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch PSS 200 AC 0603340120
Усі ціни 14 →Віброшліфмашина Bosch PSS 200 AC 0603340120 | 3 060 грн. |
Виброшлифмашина Bosch PSS 200 AC в чемодане 0603340120 | 3 060 грн. |
Виброшлифмашина Bosch PSS 200 AC 0603340120 | 2 239 грн. |
Віброшліфмашина Bosch PSS 200 AC (0603340120) 0603340120 | 2 754 грн. |
Віброшліфмашина Bosch PSS 200 AC (0603340120) 0.603.340.120 | 3 060 грн. |
ще 9 пропозицій
0 1 2 3 |
Ідеально лежить у руках, у роботі зручна машинка. Є система фільтрації, шкірка кріпиться на липучках – тримається надійно. Шумить під час роботи мало, вібрує ще менше. Зручна, гарний функціонал Немає Илья Маркевич: користуюся Bosch PSS 250 AE 0603340220 більше року |
Показано 1 з 10 відгуків
ще 9 відгуків
Відеоогляди
Модификації Bosch PSS 200 AC 0603340120
Ціни на Bosch PSS 200 AC 0603340120 |
---|---|---|---|---|
Bosch PSS 200 AC 0603340120 | від 2 239 грн. | 14 пропозицій | ||
Bosch PSS 250 AE 0603340220 | від 2 995 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →