Електричний котел Bosch Tronic 5000H PTE 8 7.9 кВт
Товар застарів 22 688 грн. Джерело енергії: електрика; Розміщення: настінний; Тип: одноконтурний (тільки опалення); Площа опалення (м²): 59; Корисна потужність (кВт): 7.9; Макс. t теплоносія (°С): 90; ККД (%): 99; Камера згоряння: немає; Розмір топки: Габарити (мм): 695x550x270; Вага (кг): 36; |
Bosch Tronic 5000H PTE 8 7.9 кВт
Джерело енергії:електрика
Установка:настінний, одноконтурний
Потужність котла:7.9 кВт, площа ~ 59 м²
Коди типових помилок у газових котлах BoschНоменклатура кодів дозволяє розшифрувати сигнали, що повідомляють про несправності обладнання
Питання-відповідь: 10 частих запитань про опалювальні котлиВідповіді на поширені запитання у рубриці «опалювальні котли»
Всі характеристики
Характеристики Tronic 5000H PTE 8
|
Коди типових помилок у газових котлах BoschНоменклатура кодів дозволяє розшифрувати сигнали, що повідомляють про несправності обладнання
Питання-відповідь: 10 частих запитань про опалювальні котлиВідповіді на поширені запитання у рубриці «опалювальні котли»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Майже безшумний. Оснащений якісними мідними ТЕНами та великим теплообмінником з корозійностійкої сталі товщиною 4мм. Це означає, що тепло від ТЕНів розходиться поступово і вони не перегріваються. Хоча захист від перегріву все одно є, про всяк випадок. Взагалі, всякого роду захистів тут віз і маленький візок на додачу. Є захист щодо тиску води в контурі, спеціальна затримка зі збільшенням потужності ТЕНів (прибирає проблему пускових струмів). Тришвидкісний циркуляційний насос. До речі, у більшості виробників циркуляційні насоси двох швидкісні. Не чутлива до стрибків напруга в електричній мережі. На цю проблему, характерну для нашої країни, страждає більшість електричних котлів з програмним управлінням. Приємно, що тут подбали про її рішення заздалегідь і не заморочувалися з напівпровідниками, а зробили схему на електромеханічних компонентах. Причому саме завдяки цим електромеханічним контакторам Telemecanique казан вийшов таким тихим. Дорогий, зараза. Але це BOSCH, а це ім'я вже саме по собі гарантія. Ширина велика. Насилу втиснув у те місце, куди збирався ставити. користуюся Bosch Tronic 5000H PTE 30 місяць і більше |
Додати відгук
Модификації Bosch Tronic 5000H PTE 8
Ціни на Bosch Tronic 5000H PTE 8 |
---|---|---|---|---|
Bosch Tronic 5000H PTE 30 29.7 кВт | від 57 392 грн. | 20 пропозицій | ||
Bosch Tronic 5000H PTE 36 35.6 кВт | від 74 147 грн. | 25 пропозицій | ||
Bosch Tronic 5000H PTE 45 44.6 кВт | від 76 304 грн. | 21 пропозиція | ||
Bosch Tronic 5000H PTE 60 59.4 кВт | від 80 734 грн. | 21 пропозиція |