Зрошувач Bradas ECO-TS1004
Bradas ECO-TS1004 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bradas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bradas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bradas ECO-TS1004
Усі ціни 6 →Зрошувач пульсуючий BRADAS пластиковий, на кілку ECO-TS1004 000013453 | 149 грн. |
Зрошувач пульсівний Bradas BLACK LINE пластиковий на кілку ECO-TS1004 | 142 грн. |
Зрошувач пульсівний пластиковий, BLACK LINE, ECO-TS1004 | 242 грн. |
Зрошувач пульсуючий Bradas ECO LINE (ECO-TS1004) | 122 грн. |
Зрошувач пульсівний Bradas BLACK LINE пластиковий на кілку ECO-TS1004 | 142 грн. |
Пульсуючий зрошувач пластиковий на кілочку ECO-TS1004 (000013453) | 149 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →