Вудилище Brain Blast Bolo 700 (1858.40.07)
Brain Blast Bolo 700 довгі |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Blast Bolo 700
Усі ціни 22 →Поплавочное удилище (с кольцами) Brain Blast Bolo 7m, факт. длина - 6,3 m, | 2 911 грн. |
Удилище болонское Brain Blast Bolo 7.00m (1858.40.07) | 2 910 грн. |
Вудилище Brain fishing Blast Bolo 7m (1858.40.07) | 2 910 грн. |
Удилище Brain fishing Blast Bolo 7m (1858.40.07) 1858.40.07 | 2 910 грн. |
Вудилище Brain fishing Blast Bolo 7m (1858.40.07) 1858.40.07 | 2 910 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →