Мотошина Bridgestone Battlax SC1 140/70 -14 68S
Відео 1Фото 2 | Товар застарів 3 802 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: на обидві осі (Front/Rear); Ширина (мм): 140; Профіль (%): 70; Посадковий діаметр ("): 14; Індекс швидкості: S; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Battlax SC1 140/70 -14 68S
Ціни на Bridgestone Battlax SC1 140/70 -14 68S |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Battlax SC1 80/90 R14 40P | від 3 564 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Battlax SC1 90/80 R14 49P | від 4 312 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Battlax SC1 90/90 R12 44J | від 2 527 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax SC1 90/90 R14 46P | від 2 685 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax SC1 100/80 R12 53J | від 2 496 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Battlax SC1 100/80 R14 48P | від 3 476 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Battlax SC1 100/80 R16 50P | від 2 922 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax SC1 110/70 R12 47L | від 2 654 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax SC1 110/70 R16 52S | від 5 544 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Battlax SC1 110/80 R14 53P | від 3 136 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax SC1 110/90 R12 64L | від 2 843 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax SC1 110/90 R13 55P | від 2 922 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax SC1 110/90 R13 56L | від 3 828 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Battlax SC1 120/70 R12 51L | від 2 401 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax SC1 120/70 R12 51S | від 2 448 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax SC1 120/70 R13 53P | від 2 290 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax SC1 120/70 R14 61P | від 3 696 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Battlax SC1 120/70 R15 56S | від 6 117 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax SC1 120/80 R14 58S | від 3 872 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Battlax SC1 120/90 R10 66J | від 3 520 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Battlax SC1 130/70 R12 56L | від 2 311 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax SC1 130/70 R12 62P | від 2 843 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax SC1 130/70 R13 57P | від 3 353 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax SC1 130/70 R13 63P | від 2 922 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax SC1 140/70 -12 65L | від 4 905 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Battlax SC1 140/70 R12 65L | від 3 791 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax SC1 140/70 R13 61P | від 3 572 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax SC1 140/70 R14 62P | від 4 664 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Battlax SC1 140/70 R14 68S | від 4 356 грн. | 1 пропозиція |