Мотошина Bridgestone Battlax T30 110/70 R17 54W
Товар застарів 4 590 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина (мм): 110; Профіль (%): 70; Посадковий діаметр ("): 17; Індекс швидкості: W; |
Bridgestone Battlax T30 110/70 R17 54W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bridgestone Battlax T30 110/70 R17 54W
Ціни на Bridgestone Battlax T30 110/70 R17 54W |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Battlax T30 120/70 R17 58W | від 8 174 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Battlax T30 160/60 R17 69W | від 10 238 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Battlax T30 180/55 R17 73W | від 15 908 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Battlax T30 190/55 R17 75W | від 10 458 грн. | 1 пропозиція |