Корм для собак Brit Care Grain-Free Puppy Mini Breed Lamb 0.4 кг
Brit Care Grain-Free Puppy Mini Breed Lamb 0.4 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Grain-Free Puppy Mini Breed Lamb 0.4 кг
Усі ціни 8 →Сухий корм для собак мініатюрних порід Brit Care Mini Grain Free Puppy 400Доставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... щелата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись | 235 грн. |
Сухий корм для собак мініатюрних порід Brit Care Mini Grain Free Puppy 400 | 235 грн. |
Корм Brit Care Mini Grain Free Puppy Lamb гіпоалергенний беззерновий з м'яГіпоалергенний корм, що не містить зернових, на основі м'яса ягняти для цуценят мініатюрних порід віком від 2 тижнів до 10 мі... щесяців. Це повнораціонне харчування, повністю відповідає особливим харчовим потребам ваших маленьких супутників. Чому варто придбати? Виготовлений на основі дієтичного м'яса ягняти, що ідеально підходять для цуценят мініатюрних порід з чутливим травленням Містить вітаміни А, D3, Е, С, фолієву кислоту, кальцій, селен, залізо, марганець і йод, що комплексно оздоровлюють і захищають організм улюбленця з перших днів життя З додаванням вітамінів групи В, біотину і цинку, що позитивно впливають на стан шкіри і шерсті цуценяти Завдяки наявності в кормі насіння льону і риб'ячого жиру з лосося, раціон багатий на корисні жирні кислоти Омега-3 і Омега-6 Збагачений травами, фруктами та ягодами, що включають в себе цінні маннанолігосаха Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 235 грн. |
Сухий корм для цуценят мініатюрних порід Brit Care Mini Grain Free Puppy 4Гіпоалергенна формула з ягнятиною, без злаків для цуценят (від 2 тижнів до 10 місяців) мініпорід (до 10 кг), вагітних сук та... щесобак, що годують. Повноцінний корм суперпреміум класу. Малі породи собак мають специфічні потреби у харчуванні. Завдяки невеликим розмірам вони перебувають у середовищах з високою концентрацією пилу та забруднюючих речовин. Це приносить з собою більший рівень стресу та надзвичайне навантаження на зовнішні та внутрішні захисні бар'єри організму – шерсть, шкіру, імунітет слизових оболонок та клітинну обороноздатніст Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 194 грн. |
Сухий корм для цуценят мініатюрних порід Brit Care Mini Grain Free Puppy 4 | 235 грн. |
ще 3 пропозиції
Серія Brit Care Grain-FreeПорівняти в таблиці →
від 502 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 1 968 грн.
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 775 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 659 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, оселедець, горох, жир, нут, льон, гречка, олія, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 2 637 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 242 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: кролик, білок лосося, горох, нут, гречка, льон, жир, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 730 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: кролик, білок лосося, горох, нут, гречка, льон, жир, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 2 458 грн.
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: кролик, білок лосося, горох, нут, гречка, льон, жир, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 2 799 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 172 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 851 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 975 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 338 грн.
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 700 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 194 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 358 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 182 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, оселедець, горох, жир, нут, льон, гречка, олія, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 3 027 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось 35%, картопля 28%, білок лосося 15%, клас: суперпреміум
від 800 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось 35%, картопля 28%, білок лосося 15%, клас: суперпреміум
від 2 200 грн.
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, оселедець, горох, жир, нут, льон, гречка, олія, трави та фрукти, клас: суперпреміум
Модификації Brit Care Grain-Free Puppy Mini Breed Lamb
Ціни на Brit Care Grain-Free Puppy Mini Breed Lamb |
---|---|---|---|---|
Brit Care Grain-Free Puppy Mini Breed Lamb 0.4 кг | від 194 грн. | 8 пропозицій | ||
Brit Care Grain-Free Puppy Mini Breed Lamb 2 кг | від 775 грн. | 16 пропозицій | ||
Brit Care Grain-Free Puppy Mini Breed Lamb 7 кг | від 2 338 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 376 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: білок птиці 35%, рис, кукурудза, жир, насіння льону, бурякова м'якоть, клас: суперпреміум
від 150 грн.
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 365 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 489 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 749 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, рис, індичка, жир, м'якоть яблука, горох, олія, печінка, клас: холістик
від 760 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо ягняти, рис бальдо маїс, курячий жир, борошно з анчоусів, клас: суперпреміум
від 3 060 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 584 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 2 545 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 1 189 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для кісток, в составе: борошно з курки 30 %, рис, кукурудза, ячмінь, жир з птиці, клас: преміум
від 787 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки. протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 3 535 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, овочі, бобові, печінка курки, яйця, ягоди, клас: холістик