Литий диск Brock B25 8x18/5x108 ET45 DIA72,6
Відео 1Фото 4 | від 11 156 до 15 716 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Brock B25 11
Характеристики
Brock B25 8x18/5x108 ET45 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B25 8x18/5x108 ET45 DIA72,6
Сортувати
Диски Brock B25 8x18 5x108 ET45 DIA72,6 (gloss black full polished) | 11 844 грн. |
Brock B25 Schwarz Glanz Voll Poliert (SGVP) (R18 W8.0 PCD5x108 ET45 DIA72. | 12 099 грн. |
Brock B25 (8J x 18 5x108 ET45 DIA72.6) На замовлення з Європи. | 14 970 грн. |
Brock B25 W8.0 R18 PCD5x108 ET45 DIA72.6 SGVP | 14 362 грн. |
Brock B25 R18 W8 PCD5x108 ET45 DIA72.6 Black Gloss Polished B25801845W1SGV | 13 143 грн. |
Диски Brock B25 8x18 5x108 ET45 DIA72,6 (gloss black full polished) (10011 | 11 156 грн. |
Brock B25 (8J x 18 5x108 ET45 DIA72.6) Black На замовлення з Європи. | 15 585 грн. |
Brock B25 (8J x 18 5x108 ET45 DIA72.6) SGVP На замовлення з Європи. | 15 716 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі