Литий диск Brock B32 11x19/5x130 ET69 DIA71,5
Відео 4Фото 4 | від 12 354 до 21 983 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.5 мм Виліт (ET):69 мм |
Модифікації Brock B32 221
Характеристики
Brock B32 11x19/5x130 ET69 DIA71,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B32 11x19/5x130 ET69 DIA71,5
Сортувати
Brock B32 R19 W11 PCD5x130 ET69 DIA71.5 Black Matt BRB32111969P1SKMV | 21 079 грн. |
Brock B32 (11J x 19 5x130 ET69 DIA71.5) На замовлення з Європи. | 15 119 грн. |
Brock B32 Black R19 W11.0 PCD5x130 ET69 DIA71.5 | 15 326 грн. |
Диски Brock B32 11x19 5x130 ET69 DIA71,5 (himalaya grey full polished) (10 | 12 354 грн. |
Brock B32 (11J x 19 5x130 ET69 DIA71.5) Grey На замовлення з Європи. | 16 042 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі