Візочок CAM Techno Soul 3 in 1
Відео 2Фото 6 |
Купити CAM Techno Soul 3 in 1
Усі ціни 18 →Універсальна коляска 3 в 1 Cam Techno Soul 4Seasons рама білий карбон, сір | 22 317 грн. |
Универсальная коляска 3 в 1 Cam Techno Soul 4Seasons серый, белая рама (80 | 23 997 грн. |
Коляска TECHNO SOUL (3 в1), рама білий карбон,колір синій | 24 235 грн. |
Універсальна коляска 3 в 1 Cam Techno Soul 4Seasons рама чорний карбон, сі | 22 317 грн. |
Універсальна коляска Cam Techno Soul 4Seasons 3в1, рама чорний карбон, беж | 22 317 грн. |
Темпераментний італієць CAM Techno Soul задає тон екстер'єру всьому загону універсальних колясок. Особлива фактура алюмінієвої рами поряд з виграшним поєднанням елементів з еко-шкіри і тканинної оббивки створюють справжній ефект «вау» при одному тільки знайомстві з моделлю.
В повному порядку
З практичної сторони питання у коляски теж все в повному порядку: хід у неї м'який, люлька — містка, автокрісло — серйозно захищено, а прогулянковий блок — один із передових в плані комфорту посадки малюка. Це коротко. А тепер пройдемося по ключовим особливостям моделі більш детально.
Колісна база
Вага коляски в зборі ледь перевалює за 10 кг. Колісна база в CAM Techno Soul представлена передньою поворотною парою з можливістю фіксації і задньою парою з системою амортизації. Невеликий розмір передніх коліс позитивно позначається на маневреності та керованості, однак при цьому погіршується прохідність коляски на поганих дорогах.
Варіанти розміщення
З народження і приблизно до пів року для чада зарезервовано зручне містечко в просторій люльці. Тісно в ній не буде навіть в зимовій одежі. Люлька оснащена швидкозмінним кріпленням і складається ручкою для перенесення. Всередині вона оббита м'якою обшивкою з натуральної бавовни, також до люльки додається матрацик. На ті ж кріплення до шасі встановлюється автокрісло 0+, на озброєнні якого є сидіння зручної анатомічної форми, багатопозиційний капюшон, ремені безпеки і роздільник для ніжок малюка. Обидва блоки підлягають встановленню суто обличчям до мами, тоді як прогулянковий модуль спокійно розміщується на каркасі і по ходу напрямку руху коляски, і проти.
З турботою
«Прогулянка» у CAM Techno Soul оснащена великим капюшоном, який розкривається до бампера, регулюється в чотирьох положеннях спинкою (опускається на кут до 160°), а на випадок холодів ніжки малюка прикриває накидка зі вставками з м'якої скрученої вовни Пошкодували тільки москітну сітку — у штатній комплектації моделі її немає. В якості моральної компенсації в пару до коляски пропонується глибокий кошик для покупок і прямо-таки величезна сумка для речей з пеленальним матрасиком. Складається «колісниця» в два прийоми, займаючи при цьому мінімум місця (78x60x30 см) і легко вміщується в багажник середньостатистичного авто. А більшого від збалансованої за всіх фронтах моделі і не потрібно.
Модификації CAM Techno Soul
Ціни на CAM Techno Soul |
---|---|---|---|---|
CAM Techno Soul 2 in 1 | від 17 845 грн. | 32 пропозиції | ||
CAM Techno Soul 3 in 1 | від 22 317 грн. | 18 пропозицій |