Акумулятор Camelion 2xAAA 1100 mAh (7372)
Camelion 2xAAA 1100 mAh |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Camelion 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Camelion.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Camelion 2xAAA 1100 mAh
Усі ціни 7 →Аккумулятор Camelion AAA 1100mAh Ni-MH * 2 R03-2BL (NH-AAA1100BP2) NH-AAA1 | 375 грн. |
Акумулятор Camelion R03-2BL 1100 мА·год Ni-MH (NH-AAA1100BP2) | 220 грн. |
Акумулятор Camelion AAA 1100mAh Ni-MH*2 R03-2BL (NH-AAA1100BP2) | 385 грн. |
Акумулятор Camelion AAA 1100mAh Ni-MH*2 R03-2BL (NH-AAA1100BP2) | 365 грн. |
Акумулятор Camelion AAA 1100mAh Ni-MH*2 R03-2BL (NH-AAA1100BP2) | 339 грн. |
Акумулятор Camelion AAA 1100mAh Ni-MH*2 R03-2BL (NH-AAA1100BP2) | 300 грн. |
Акумулятор Camelion AAA 1100mAh Ni-MH 2 R03-2BL (NH-AAA1100BP2) | 312 грн. |
anonim
6 березня 2015, 11:59
Есть ли в природе ААА, 1.5В акумуляторы ? #
Если есить, где их можна купить в Украине?
anonim
15 грудня 2018, 12:30
Срок годности #
Что указано на упаковке этих аккумуляторов (MFG:04-2018): дата изготовления или до какого срока можно использовать?
РекомендуємоПорівняти в таблиці →