Газовий балон Campingaz CV-470
Відео 2 |
Campingaz CV-470 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Campingaz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Campingaz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Campingaz CV-470
Усі ціни 6 →Газовый картридж Campingaz CV470 PLUS соединение Easy Click 283072 | 222 грн. |
Картридж газовий Campingaz CV 470 Plus Easy Click (283072) | 239 грн. |
Картридж газовий Campingaz CV 470 Plus Easy Click (283072) | 252 грн. |
Газовий картридж CV470 plus з'єднання Easy Click Campingaz 283072 | 309 грн. |
Газовий картридж Campingaz CV 470 Easy Click | 309 грн. |
Газовий картридж Campingaz CV470 PLUS не різьбове з'єднання 450 г (283072) | 239 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →