Дзеркальний фотоапарат Canon EOS 7D Mark II kit 17-85
Відео 32Фото 6 | Товар застарів 90 545 грн. Незважаючи на те, що ця камера оснащена відносно невеликий за мірками професійних «дзеркалок» матрицею — APS-C — по більшості характеристик вона не програє більшості повнокадрових моделей, а то й перевершує їх. Так, за обробку зображення відповідають відразу два процесори DIGIC 6, що забезпечує швидкість серійної зйомки 10 к/с і Full HD відеозапис без обмежень за часом. 65-точковий модуль автофокусу забезпечує практично миттєве спрацьовування. Згадана матриця має чутливість до ISO 16 000, її роздільна здатність — 20 Мп. У набір роз'ємів входять miniHDMI і USB 3.0. При всьому цьому камера здатна забезпечити до 670 знімків на одному заряді батареї. |
Canon EOS 7D Mark II kit 17-85
Матриця:APS-C (23x15.5 mm), 20.2 МПікс
Фокусна відстань:17 - 85 мм
Світлосила об'єктива:f/4.0 - f/5.6
Відео:Full HD (1080p)
Розмір знімка:5472x3648 пікс
Діапазон ISO:100-16000
Серійна зйомка:10 к/с
Екран:3 ''
Незважаючи на те, що ця камера оснащена відносно невеликий за мірками професійних «дзеркалок» матрицею — APS-C — по більшості характеристик вона не програє більшості повнокадрових моделей, а то й перевершує їх. Так, за обробку зображення відповідають відразу два процесори DIGIC 6, що забезпечує швидкість серійної зйомки 10 к/с і Full HD відеозапис без обмежень за часом. 65-точковий модуль автофокусу забезпечує практично миттєве спрацьовування. Згадана матриця має чутливість до ISO 16 000, її роздільна здатність — 20 Мп. У набір роз'ємів входять miniHDMI і USB 3.0. При всьому цьому камера здатна забезпечити до 670 знімків на одному заряді батареї.
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій та маркувань фотоапаратів CanonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Canon
Всі характеристики
Характеристики EOS 7D Mark II kit 17-85
|
Розшифровка серій та маркувань фотоапаратів CanonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Canon
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
1 0 3 11 |
Я, як власник першої 7D ніяк не міг пройти повз її другу ревізію. Тим більше, що сама 7D за сім років справді помітно застаріла. Зважив все за і проти, зібрався з силами та коштами, а ціна на 7D Mark II неабияк, і купив її. Оновлена матриця на 20Мп. Різниця зі старшою сестрою всього 2Мп, але шумність стала менше. Швидкий автофокус 7D став миттєвим у цій моделі. Він має новий предиктивно-автоматичний принцип роботи, який використовується в топовій повнокадровій камері 1D X. Оновлений експонометр тепер вимірює не тільки інтенсивність видимого світла, але й враховує інфрачервону частину спектра. Це дозволяє точніше визначати експозицію у сутінках. Можна зробити ТРИ окремих режимів користувача. Кастомізація профілів алілуйя. Дико зручна штука, користуюся із задоволенням. Серійну зйомку покращили і тепер можна знімати із заявленою швидкістю 10 fps. Насправді, при зйомці в jpeg + raw швидкість виявилося близько 8 fps. А ті 10 кадрів можна отримати тільки на jpeg. Об'єктив Canon EF 28-135mm f/3.5-5.6 IS USM, що входить в комплект, підходить для різних сюжетів і умов зйомки. Досить універсальний об'єктив без виражених недоліків. Корпус, як і раніше, крупний і, в основному, пластиковий. Пластик якісний та зносостійкий, де потрібно текстурувати. Має хорошу пило- та вологозахищеність. На мій погляд, ціна завищена та пристойна. Адже за ці гроші можна вже бюджетний повний кадр купити. |
Безкомпромісно найкраща кропова дзеркалка для роботи "в полі" та тревел-фотографів У цю камеру Сanon встановила свою найкращу APS-C матрицю з кроп-фактором 1,6. Знімки з EF-S 18-135mm IS STM мають високу деталізацію, шум на високих ISO мінімальний. Є безліч налаштувань автофокусу, що перекочували сюди з дорогих професійних камер. Правильно вибравши режим фокусування, промахнутися практично неможливо - точкова система хрестового типу не дозволить. А для динамічних сцен є спеціальний режим стеження за об'єктом зйомки, який називається AI Servo. Був здивований, дізнавшись, що для фокусування камера використовує не тільки модуль автофокусу, але й експозамірну матрицю. Японці винахідливі, так)))) Сам експозамір теж дуже гарний.
Управління класичне, з однією істотною відмінністю. Є широкі можливості кастомізації джойстика, селекторів, обох коліс, що управляють, і кнопок на корпусі. Фактично керування камерою можна майже повністю переналаштувати під себе. Зручний, великий та світлий видошукач із накладенням службової інформації. Мені дуже став у нагоді вбудований електронний рівень. Камеру не можна назвати компактною та легкою, але навіть в одній руці вона сидить чудово. "Тушка" зроблена з міцного та легкого магнієвого сплаву. Є необхідний для репортажної роботи пило- та вологозахист. Всі місця, що стосуються долоні і під великим пальцем, мають приємне на дотик і гумове покриття, що не ковзає. Вбудований GPS відмінно справляється із завданнями автоматичного геотегінгу знімків. Нема поворотного дисплея. Вважаю, що для "польової" камери це серйозна вада
Немає зйомки 4К відео. За такої матриці та двох процесорів Digic 6+ можна було б і зробити. |
Показано 2 з 17 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Canon EOS 7D Mark II
Ціни на Canon EOS 7D Mark II |
---|---|---|---|---|
Canon EOS 7D Mark II kit 18-55 | від 44 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Canon EOS 7D Mark II kit 18-135 | від 42 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Canon EOS 7D Mark II body | від 40 500 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →