Бінокль Carl Zeiss Terra ED 10x42
Фото 3 |
Carl Zeiss Terra ED 10x42
Кратність збільшення:10 x
Діаметр об'єктива:42 мм
Поле зору на 1 км:109 м
Фокусування:центральне
Призма:Roof
Вага:690 г
Всі характеристики
Характеристики Terra ED 10x42
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carl Zeiss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carl Zeiss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carl Zeiss Terra ED 10x42
Усі ціни 10 →Бінокль Zeiss Terra ED 10x42 Grey | 35 700 грн. |
Бинокль Zeiss Terra ED 10x42 Black | 35 700 грн. |
Бінокль Zeiss Terra ED 10x42 Green | 35 700 грн. |
Бінокль Zeiss Terra ED 10x42 Black-Green | 38 914 грн. |
Бінокль Zeiss Terra ED 10x42 Black-Grey | 29 040 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →