Литий диск CARMANi 13 Twinmax 8x18/5x108 ET45 DIA63,4
Фото 12 | від 7 809 до 8 816 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації CARMANi 13 Twinmax 18
Характеристики
CARMANi 13 Twinmax 8x18/5x108 ET45 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CARMANi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CARMANi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CARMANi 13 Twinmax 8x18/5x108 ET45 DIA63,4
Сортувати
Carmani CA 13 Twinmax R18 W8 PCD5x108 ET45 DIA63.4 Black CA130818F145B | 8 520 грн. |
Carmani CA 13 Twinmax R18 W8 PCD5x108 ET45 DIA63.4 Black | 8 816 грн. |
Carmani CA 13 Twinmax R18 W8 PCD5x108 ET45 DIA63.4 Silver CA130818F145BS | 8 186 грн. |
Carmani CA 13 Twinmax R18 W8 PCD5x108 ET45 DIA63.4 Silver | 8 465 грн. |
Диски Carmani 13 8x18 5x108 ET45 DIA63,4 (white silver) (1002336841) | 7 809 грн. |
Диски Carmani 13 8x18 5x108 ET45 DIA63,4 (black) (1000922422) | 7 809 грн. |
Закрити
Схожі