Наручний годинник Casio MTP-1236PL-7B
Відео 1Фото 3 |
Casio MTP-1236PL-7B |
|
Прості і порівняно доступні чоловічі наручні кварцові годинники з класичним стрілочним циферблатом з колекції Casio Standard Analogue. Позиціонуються як продукт базової цінової категорії, призначений для широкого кола користувачів, що віддають перевагу непомітні традиційні рішення без малозатребуваних додаткових функцій. Виконані у круглому корпусі невеликого діаметра (33 мм). Він виготовлений з високолегованої хром-нікель-молібденової нержавіючої сталі, абсолютно інертним стосовно людської шкірі.
Основою наручних годинників Casio MTP-1236PL-7B став точний і енергоефективний кварцовий механізм (мод. №1330), виготовлений в Японії. Він отримує живлення від малогабаритної срібно-цинкової батареї SR626SW, енергії якої достатньо на 3 роки. Класичні лінії суворого стрілочного циферблата надають годинах стриманий і традиційний зовнішній вигляд. Вони відмінно поєднуються як з повсякденним одягом стилю casual, так і зі строгим діловим костюмом.
Циферблат не має люмінесцентної розмітки, але положення контрастних чорних стрілок на білому тлі основи зчитується навіть в умовах слабкої освітленості. Тверде тверде мінеральне скло має підвищену стійкість до утворення подряпин. Міцний і тактильно приємний ремінець з натуральної шкіри надійно утримує годинник на руці. Водонепроникність класу Water Resistant 30m гарантує захист від бризок води або дощу (занурення не допускається).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio MTP-1236PL-7B
Усі ціни 7 →Casio MTP-1236PL-7B | 1 480 грн. |
Casio MTP-1236PL-7B | 1 790 грн. |
Casio MTP-1236PL-7B | 1 800 грн. |
Наручний годинник Casio MTP-1236PL-7BEF Білий з сріблястим/чорним елегантн | 1 521 грн. |
Чоловічий Наручний годинник Casio MTP-1236PL-7BEF Білий з сріблястим/чорни | 1 507 грн. |
Наручний годинник Casio MTP-1236PL-7BEF Білий з сріблястим/чорним, кварцов | 1 507 грн. |
Наручний чоловічий годинник Casio MTP-1236PL-7BEF Білий з сріблястим/чорни | 1 507 грн. |