Умивальник Catalano Proiezioni 125 1250 мм
Фото 9 | Товар застарів 24 661 грн. Тип монтажу: підвісний; накладний на тумбу; врізний в стільницю; Матеріал корпуса: кераміка (підтип неуточнений); Форма: прямокутна; Крило; Перелив; Отвір під змішувач; Габарити (мм): 1250x470x160; |
Catalano Proiezioni 125 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості умивальника Catalano Proiezioni 125:
- Додатково комплектується рушникотримач <B>5P12PR00</B>
- Додатково комплектується донний клапан <B>5SIFL00</B>
Модификації Catalano Proiezioni 125
Ціни на Catalano Proiezioni 125 |
---|---|---|---|---|
Catalano Proiezioni 40 400 мм | від 3 812 грн. | 2 пропозиції | ||
Catalano Proiezioni 42 420 мм | від 3 862 грн. | 4 пропозиції | ||
Catalano Proiezioni 60 600 мм | від 9 517 грн. | 3 пропозиції | ||
Catalano Proiezioni 80 800 мм | від 12 613 грн. | 3 пропозиції |