Ванна Cersanit Octavia 160x70 см
Фото 5 |
Cersanit Octavia 160x70 S301-252 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Octavia 160x70 см
Усі ціни 10 →Ванна акрилова Cersanit Octavia 160x70 S301-252 | 5 197 грн. |
Ванна Cersanit Octavia 160x70 см (S301-252) S301-252 | 5 781 грн. |
Cersanit Cersanit Octavia 160x70 | 5 086 грн. |
Cersanit Cersanit Octavia 160*70 S301-252 | 5 781 грн. |
Ванна акрилова Cersanit Oktabia 160x70см (S301-252) | 5 781 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Cersanit Octavia
Ціни на Cersanit Octavia |
---|---|---|---|---|
Cersanit Octavia 150x70 см | від 4 908 грн. | 10 пропозицій | ||
Cersanit Octavia 160x70 см | від 5 086 грн. | 10 пропозицій | ||
Cersanit Octavia 170x70 см | від 5 459 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →