Блок живлення Chieftec iARENA GPC GPC-500S
Відео 1Фото 3 |
Chieftec iARENA GPC GPC-500S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec iARENA GPC GPC-500S
Усі ціни 41 →CHIEFTEC i-ARENA 500W (GPC-500S) OEM GPC-500S | 1 599 грн. |
Блок живлення Chieftec 500W (GPC-500S) | 1 936 грн. |
Блок питания Chieftec 500W (GPC-500S) | 1 936 грн. |
Блок питания Chieftec GPC-500S, ATX 2.3, APFC, 12cm fan, КПД 80, bulk | 1 993 грн. |
Блок живлення Chieftec GPC-500S | 2 282 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Chieftec iARENA GPC
Ціни на Chieftec iARENA GPC |
---|---|---|---|---|
Chieftec iARENA GPC GPC-500S | від 1 599 грн. | 41 пропозиція | ||
Chieftec iARENA GPC GPC-600S | від 1 895 грн. | 54 пропозиції | ||
Chieftec iARENA GPC GPC-700S | від 2 176 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →