Литий диск CMS C20 8x18/5x108 ET47 DIA63,4
Відео 3Фото 5 | від 8 429 до 12 114 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):47 мм |
Модифікації CMS C20 36
Характеристики
CMS C20 8x18/5x108 ET47 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C20 8x18/5x108 ET47 DIA63,4
Сортувати
Диски CMS C20 8x18 5x108 ET47 DIA63,4 (matt black diamond) | 9 870 грн. |
CMS C20 DMB Diamant-Schwarz Matt (R18 W8.0 PCD5x108 ET47 DIA63.4) | 9 999 грн. |
CMS C20 (8J x 18 5x108 ET47 DIA63.4) MATT BLACK На замовлення з Європи. | 11 282 грн. |
CMS C20 Diamond Matt Black R18 W8.0 PCD5x108 ET47 DIA63.4 | 12 114 грн. |
CMS C20 R18 W8 PCD5x108 ET47 DIA63.4 Black Matt C208084756DMB | 9 832 грн. |
Диски CMS C20 8x18 5x108 ET47 DIA63,4 (matt black diamond) (1001761340) | 9 296 грн. |
Диски CMS C20 8x18 5x108 ET47 DIA63,4 (titan) | 8 949 грн. |
CMS C20 GG Titan Glanz (R18 W8.0 PCD5x108 ET47 DIA63.4) | 8 899 грн. |
Диски CMS C20 8x18 5x108 ET47 DIA63,4 (gloss titan) (1001761282) | 8 429 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі