Литий диск CMS C22 6x15/5x112 ET43 DIA57,1
Відео 2Фото 3 | від 5 330 до 9 384 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації CMS C22 93
Характеристики
CMS C22 6x15/5x112 ET43 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C22 6x15/5x112 ET43 DIA57,1
Сортувати
CMS C22 R15 W6 PCD5x112 ET43 DIA57.1 Black | 6 025 грн. |
CMS C22 W6.0 R15 PCD5x112 ET43 DIA57.1 Racing Silver | 6 302 грн. |
CMS C22 R15 W6 PCD5x112 ET43 DIA57.1 Titanium Gloss C22 605 43 60S GG | 5 784 грн. |
CMS C22 (6J x 15 5x112 ET43 DIA57.1 Silver) | 6 057 грн. |
CMS C22 Titan Gloss R15 W6.0 PCD5x112 ET43 DIA57.1 | 9 384 грн. |
CMS C22 R15 W6 PCD5x112 ET43 DIA57.1 Titanium Gloss | 5 971 грн. |
Диски CMS C22 6x15 5x112 ET43 DIA57,1 (gloss titan) (1001586337) | 5 826 грн. |
Диски CMS C22 6x15 5x112 ET43 DIA57,1 (racing silver) (1001168292) | 5 330 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі