Матрац Come-for Aero Latex 115x190
Фото 3 | від 4 896 до 6 036 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:безпружинний Жорсткість:нижче за середню / середня (2/3), двобічний Навантаження:до 120 кг Висота:6 см |
Модифікації Come-for Aero Latex 17
Характеристики
Come-for Aero Latex 115x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Come-for 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Come-for.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Come-for Aero Latex 115x190
Сортувати
Матрац Футон Aero Latex 115х190 | 6 036 грн. |
Матрац футон Aero Latex 115x190 см | 4 898 грн. |
Тонкий матрац Come-for Aero Latex 115x190 см (62472) | 4 898 грн. |
Матрац ортопедичний Aero Latex 115x190 см (151056) | 4 896 грн. |
Закрити
Рекомендуємо