Матрац Come-for Aero Memo 160x200
Фото 3 | від 6 908 до 8 509 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:безпружинний Жорсткість:нижче за середню (2) Навантаження:до 120 кг Висота:6 см |
Модифікації Come-for Aero Memo 17
Характеристики
Come-for Aero Memo 160x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Come-for 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Come-for.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Come-for Aero Memo 160x200
Футон Come-for Aero Memo 160x200 см (2565301602004) | 6 910 грн. |
Матрац Футон Aero Memo 160х200 | 8 509 грн. |
Матрац футон Aero Memo 160x200 см | 6 908 грн. |
Закрити
Рекомендуємо