Моторне мастило Comma X-Flow Type G 5W-40 4 л (XFG4L)
Comma X-Flow Type G 5W-40 4L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comma X-Flow Type G 5W-40 4 л
Усі ціни 7 →Олива моторна синтетична COMMA X-Flow Type G 5W-40 4л (XFG4L) XFG4L | 1 175 грн. |
Моторна олива Comma X-FLOW TYPE G 5W-40-4л (XFG4L) XFG4L | 1 205 грн. |
Моторна олива COMMA X-FLOW TYPE G 5W-40 4л. | 1 060 грн. |
Моторне масло Comma X-FLOW TYPE G 5W40 автомасло синтетичне 4л (XFG4L) | 1 321 грн. |
Двигун бензиновий, дизель 5W-40 (Comma) X-FLOW TYPE G 4л. XFG4L | 1 230 грн. |
Моторне масло Comma X-FLOW TYPE G 5W-40 4 літри | 1 199 грн. |
Олива моторна Comma X-FLOW G 5W-40 4л | 1 200 грн. |
Модификації Comma X-Flow Type G 5W-40
Ціни на Comma X-Flow Type G 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Comma X-Flow Type G 5W-40 1 л | від 289 грн. | 14 пропозицій | ||
Comma X-Flow Type G 5W-40 4 л | від 1 060 грн. | 7 пропозицій | ||
Comma X-Flow Type G 5W-40 5 л | від 1 303 грн. | 10 пропозицій | ||
Comma X-Flow Type G 5W-40 20 л | від 4 891 грн. | 4 пропозиції | ||
Comma X-Flow Type G 5W-40 60 л | від 16 200 грн. | 2 пропозиції | ||
Comma X-Flow Type G 5W-40 199 л | від 45 500 грн. | 4 пропозиції |