Кружка-термос Con Brio CB-362 0.38 л
Con Brio CB-362 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-362 0.38 л
Усі ціни 62 →Термокружка Con Brio 380 мл черная с зеленым 366-CB 366-CB зелен | 279 грн. |
Термочашка Con Brio CB-366 Blue CB-366 blue/black | 229 грн. |
Термокружка CON BRIO 380мл СВ366 чорна червона | 383 грн. |
Термокружка Con Brio 380 мл черная с оранжевым 366-CB 366-CB оранж | 279 грн. |
Термокружка Con Brio 380 мл черная с синим 366-CB 366-CB синяя | 279 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості термоса Con Brio CB-362:
- Нековзне дно
РекомендуємоПорівняти в таблиці →