Мотошина Continental ContiTour 100/90 -19 57H
Відео 13Фото 8 | Товар застарів 5 830 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина (мм): 100; Профіль (%): 90; Посадковий діаметр ("): 19; Індекс швидкості: H; |
Continental ContiTour 100/90 -19 57H 80/90 B 21 " 48 H 100/90 B 19 " 100/90 R 19 " 57 H 57 H 120/70 B 21 " 68 V 130/60 B 19 " 61 H 130/60 B 21 " 63 H 130/60 R 19 " 61 H 130/70 B 18 " 63 H 130/70 R 18 " 63 H 130/80 B 17 " 130/80 R 17 " 65 H 65 H 130/90 B 15 " 66 P 130/90 B 16 " 67 H 130/90 B 16 " 130/90 B 16 " 73 H 74 H 130/90 R 15 " 66 H 130/90 R 15 " 66 P 130/90 R 16 " 67 H 130/90 R 16 " 73 H 130/90 R 16 " 74 H 140/85 B 16 " 140/85 R 16 " 77 H 77 H 140/90 B 15 " 140/90 R 15 " 70 H 70 H 150/80 B 16 " 77 H 150/80 R 16 " 77 H 150/90 B 15 " 150/90 R 15 " 80 H 80 H 160/70 B 17 " 79 V 160/70 R 17 " 79 V 170/80 B 15 " 77 H 170/80 R 15 " 77 H 180/55 B 18 " 80 H 180/55 R 18 " 80 H 180/65 B 16 " 81 H 180/65 R 16 " 81 H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Continental ContiTour 100/90 -19 57H
Ціни на Continental ContiTour 100/90 -19 57H |
---|---|---|---|---|
Continental ContiTour 80/90 -21 48H | від 4 164 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiTour 100/90 R19 57H | від 5 735 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiTour 120/70 -21 68V | від 5 313 грн. | 10 пропозицій | ||
Continental ContiTour 130/60 -19 61H | від 7 752 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiTour 130/60 -21 63H | від 5 407 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiTour 130/60 R19 61H | від 7 998 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiTour 130/70 -18 63H | від 6 760 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiTour 130/70 R18 63H | від 5 304 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiTour 130/80 R17 65H | від 4 617 грн. | 6 пропозицій | ||
Continental ContiTour 130/90 -16 74H | від 7 560 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiTour 130/90 R15 66H | від 5 927 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiTour 130/90 R15 66P | від 4 032 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiTour 130/90 R16 67H | від 5 085 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiTour 130/90 R16 73H | від 6 441 грн. | 7 пропозицій | ||
Continental ContiTour 130/90 R16 74H | від 5 392 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiTour 140/85 R16 77H | від 6 092 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiTour 140/90 R15 70H | від 6 371 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiTour 150/80 -16 77H | від 7 450 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiTour 150/80 R16 77H | від 7 713 грн. | 6 пропозицій | ||
Continental ContiTour 150/90 R15 80H | від 7 316 грн. | 6 пропозицій | ||
Continental ContiTour 160/70 -17 79V | від 7 470 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiTour 160/70 R17 79V | від 7 709 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiTour 170/80 -15 77H | від 7 320 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiTour 170/80 R15 77H | від 7 893 грн. | 6 пропозицій | ||
Continental ContiTour 180/55 -18 80H | від 10 970 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiTour 180/55 R18 80H | від 7 398 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiTour 180/65 -16 81H | від 8 663 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiTour 180/65 R16 81H | від 7 539 грн. | 2 пропозиції |