Зимова шина Continental ContiWinterContact TS860S 265/40 R21 105V
Відео 3Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiWinterContact TS860S 265/40 R21 105V 265/40 R21 105 V 265/40 R21 105 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiWinterContact TS860S 265/40 R21 105V
Усі ціни 51 →Шина Continental ContiWinterContact TS 860S 265/40 R21 105V XL | 11 795 грн. |
Continental WinterContact TS 860S 265/40 R21 105V XL FR | 12 648 грн. |
Continental WINTERCONTACT TS 860S 265/40 R21 105V XL FR (9063508671) | 17 260 грн. |
Continental WinterContact TS860S (265/40R21 105V) | 12 455 грн. |
Continental WinterContact TS 860 S 265/40 R21 105V XL FR | 13 714 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental ContiWinterContact TS860S 265/40 R21 105V
Ціни на Continental ContiWinterContact TS860S 265/40 R21 105V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiWinterContact TS860S 265/40 R21 105V | від 11 795 грн. | 51 пропозиція | ||
Continental ContiWinterContact TS860S 265/40 R21 105W | від 13 998 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →