Всесезонна шина Cooper Discoverer S/T Maxx 265/70 R17 121Q
Відео 12Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Cooper Discoverer S/T Maxx 265/70 R17 121Q 265/70 R17 121 Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper Discoverer S/T Maxx 265/70 R17 121Q
Усі ціни 34 →Cooper Discoverer S/T MAXX 265/70 R17 121/118Q OWL (под шип) | 8 586 грн. |
Cooper Discoverer S/T MAXX POR (265/70R17 121Q) | 8 554 грн. |
Cooper Discoverer S/T MAXX 265/70 R17 121/118Q | 9 422 грн. |
Всесезонные шины Cooper Discoverer S/T MAXX 265/70 R17 121/118Q 1000284987 | 8 634 грн. |
COOPER Всесезонна шина COOPER Discoverer S/T Maxx 265/70R17 121Q | 8 306 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
0 1 2 7 |
Модификації Cooper Discoverer S/T Maxx 265/70 R17 121Q
Ціни на Cooper Discoverer S/T Maxx 265/70 R17 121Q |
---|---|---|---|---|
Cooper Discoverer S/T Maxx 265/70 R17 121Q | від 8 187 грн. | 34 пропозиції |
Рекомендуємо
На трасі (нинішньому їхньому стані) на ями особливої уваги дозволяє не звертати.