Припливне встановлення Cooper&Hunter CH-HRV10K
Cooper&Hunter CH-HRV10K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter CH-HRV10K
Cooper&Hunter CH-HRV10K | 59 299 грн. |
Припливно-витяжна установка Cooper&Hunter CH-HRV10K | 43 000 грн. |
Приточно-вытяжная установка Cooper&Hunter CH-HRV10K (без автоматики) | 58 688 грн. |
На жаль не регулює вологість вхідного повітря, хоча за паспортом та комплектацією повинен. Сервісний центр з рекуператорів огидний, правильної реакцію питання не отримав. дуже хороша витяжка, що реально економить тепло. У холодну пору року система (плаче) багато конденсату так як, немає регулювання вологості користуюся Cooper&Hunter CH-HRV8K більше року |
Додати відгук
Модификації Cooper&Hunter CH-HRV10K
Ціни на Cooper&Hunter CH-HRV10K |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CH-HRV5K | від 35 000 грн. | 5 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-HRV8K | від 39 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-HRV10K | від 43 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-HRV15M | від 68 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-HRV20M | від 67 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter CH-HRV30M | від 130 000 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →